Menu

Fundacja Pod Jednym Dachem (zlikwidowana)

Dawny blog Fundacji PJD, zlikwidowanej w sierpniu 2017

Szczotka szuka domu [gościnne]

izamorskawasielak

Marzena szuka domu dla TAKIEGO ŁADNEGO KOTA, który ze względów rodzinnych musi znaleźć nowego opiekuna. 

Szczotka czeka tylko na poważne oferty:

 

Szczotka jest kotką małą, bardzo przytulaśną i proludzką. Jak każde młode zwierzę, jest pełna energii i lubi zabawy. Głośno mruczy na kolanach. Ze względu na jej gabaryty preferowany dom bez małych dzieci. Dla tych starszych będzie dobrym kompanem zabaw. Szczotka może zamieszkać w domu z innym kotem, jednak lepiej, by był to kot już starszy, ew. delikatny Szczotka bardzo się chce bawić, jednak zazwyczaj (znowu przez swoje gabaryty) to ona obrywa od równie energicznych kotów. Koty starsze, spokjne, rozwiązałyby ten problem Szczotka może również mieszkać z psem – oczywiście po odpowiednim zapoznaniu. Na początku trochę fucy, ale jak dobrze wychowany pies pokaże, że nie jest dla niej zagrożeniem, wszystko jest w porządku (kotka przebywa w domu w którym jest pies). Zawsze trafia do kuwety. Czysta, puchata, elegancka dama.

Szczotka nie jest wysterylizowana – warunkiem adopcji jest oczywiście zgłoszenie się na zabieg, bądź kotka do nowego domu trafi po takim zabiegu. Oczywiście OBOWIĄZUJE umowa adopcyjna. Zastrzegam sobie możliwość wyboru najlepszego domu, przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej. Chciałabym utrzymać też kontakt z ew. nowym domem.

Szczotka szuka domu gdzie będzie członkiem rodziny, a nie dodatkiem do wystroju wnętrz.

Zapraszam do kontaktu: 512 610 271 lub 889 586 695 Adopcja najchętniej z terenów Kraków i małopolska. Ewentualny transport do dalszych okolic myślę, że mogę załatwić.

Zdjęcie koteczki:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • zuzanka005

    ale śliczna, szkoda że jestem z opolskiego

© Fundacja Pod Jednym Dachem (zlikwidowana)
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci