Menu

Fundacja Pod Jednym Dachem (zlikwidowana)

Dawny blog Fundacji PJD, zlikwidowanej w sierpniu 2017

Weekend pełen wrażeń!

manykiel

Oj, działo się! W sobotę miałam przyjemność poprowadzić panel dyskusyjny - rozmawiałyśmy o naszym stosunku do zwierząt, o zwierzęcych emocjach. A w niedzielę, kiedy ruszyło stoisko "zwierzakowe" nie przeszkodził nam nawet wiatr, który koniecznie chciał nam porwać ulotki i zdjęcia psiaków do adopcji :) Wolontariuszki schroniska w Bielsku-Białej prezentowały psy przygotowane do adopcji i czekające na swoje domy w schronisku. Poza tym najmłodsi miłośnicy czworonogów mogli wziąć udział w konkursie rysunkowym, a ich rodzice porozmawiać z lekarzem weterynarii lub behawiorystą. Szczególnie miło wspominam buldożka Bazyla, który odpoczywał oparty łapkami o moje kolana.

W dniach 11-12 czerwca Fundacja PJD prowadziła zbiórkę publiczną na terenie Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej.

Jesteśmy wdzięczni każdej osobie, która wsparła naszych fundacyjnych Podopiecznych! Serdecznie dziękujemy również organizatorkom Kongresu Kobiet, w czasie trwania którego została przeprowadzona zbiórka. Wkrótce zamieścimy sprawozdanie :-)

© Fundacja Pod Jednym Dachem (zlikwidowana)
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci